Правила поведінки учнів Комунального закладу «Площанський ліцей Великобурлуцької селищної ради»

1. З’являтися в заклад освіти за 10-15 хвилин до початку занять, зайняти своє робоче місце з першим дзвінком, підготувати все необхідне навчальне приладдя до уроку.

2. Виконувати вимоги освітньої програми (індивідуального навчального плану за його наявності), дотримуючись принципу академічної доброчесності, та досягти результатів навчання, передбачених стандартом освіти для відповідного рівня освіти.

3. Поважати гідність, права, свободи та законні інтереси всіх учасників освітнього процесу, дотримуватися етичних норм. Насильство, булінг (цькування) є неприпустимими формами поведінки у закладі освіти та за його межами.

4. Відповідально та дбайливо ставитися до власного здоров’я, здоров’я оточуючих, довкілля.

5. Дотримуватися чистоти і порядку, берегти майно закладу освіти.

6. Відвідувати заклад освіти лише у шкільній формі, уроки фізичної культури – у спортивній формі та спортивному взутті.

7. Не приносити на територію закладу освіти і не використовувати будь-яким способом зброю, в т.ч. ножі, вибухові, вогненебезпечні речовини; спиртні напої, цигарки, наркотичні та психотропні речовини, інші засоби і отрути, а також токсичні речовини.

8. Використовувати мобільні телефони під час освітнього процесу лише при необхідності зв’язку із батьками (або особами, що їх заміняють).

9. Не покидати без дозволу педагогів або медичної сестри (за узгодженням з батьками) територію ліцею під час освітнього процесу.

10. У разі пропуску занять учень зобов’язаний пред’явити класному керівнику довідку з медичної установи або пояснювальну записку від батьків (або осіб, що їх заміняють) про причину відсутності.

11. Під час перерви задля збереження життя та здоров’я та з метою уникнення випадків травматизму учню категорично забороняється залишати територію ліцею, бігати, штовхатися, кидатися предметами, застосовувати фізичну силу, самовільно відкривати вікна, сидіти на підвіконнях.

12. Учень звертається до класного керівника, чергового адміністратора, психологічної служби та адміністрації закладу освіти за допомогою, якщо проти нього здійснюються протиправні дії.

Кiлькiсть переглядiв: 163

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.